• 0911 916 338

GRANITO SARDINIA

 

Zem, voda, vzduch, oheň

späť

Prvotné prvky, večné a nemenné, pôvod všetkých vecí ktoré sú prítomné vo všetkých kultúrach, západných aj orientálnych, sú tiež základné prvky výrobkov z pálenej hliny. Prírodné materiály, spracované s nízkym dopadom na životné prostredie. Primitívny produkt vytvorený pomocou najmodernejších technológií.

Hlinené strešné tašky: príroda poskytuje prvky pre ochranu človeka. To je poslanie CEPRANO COPERTURE.

Spoločnosť, ktorá začala fungovať na konci roka 2009, je výsledkom spoločného podniku medzi dvomi významnými firmami pôsobiacimi po desaťročia vo výrobe stavebného materiálu. Po akvizícii CEPRANO závodu, jedného z najvýznamnejších talianskych závodov na výrobu strešnej krytiny, prebehla úspešná reštrukturalizácia a teraz avantgardné technológie zaručujú vysoký štandard kvality pri nízkom vplyve na životné prostredie. Všetko v mene ekologickej architektúry a stavebníctva.

Široká škála striech zo strešných ohnutých škridiel poskytuje najlepšie stavebné riešenia a v porovnaní s inými su najlepšou odpoveďou na všetky architektonické potreby.

CEPRANO COPERTURE sa môže pochváliť 20 ročnou zárukou na strešné škridle a ohýbané strešné tašky v súlade s Európskou smernicou 89 / 106 ES týkajúcej sa stavebných výrobkov a prijatou talianskym štátom. Všetky CEPRANO COPERTURE produkty sú označené značkou CE.